• ALPİNESTARS TECH 10 SUPERVENTED  MOTOSİKLET AYAKKABISI
ALPİNESTARS TECH 10 SUPERVENTED MOTOSİKLET AYAKKABISI
Ürün Kodu : G-2010520-1213-325       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Alpinestars
15,442.50 TL   13,898.25 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Ayakkabı Numarası
Gönderim ülkesi : Italy - Ürün yurt dışından direk olarak adresinize gönderilir. Teslimat süresi 5-35 iş günü
-
+ALPİNESTARS TECH 10 SUPERVENTED MOTOSİKLET AYAKKABISI


Motocross'taki benchmark önyükleme, Tech 10 Supervented boot, onu şimdiye kadarki en teknik motokros botu yapan yenilikleri daha da geliştiriyor. Önde iki giriş portu, havalandırmalı bir tekmelik, delikli dolgu ve geniş ağ bölümleri bulunan Tech 10 Supervented, bagajın önünden maksimum hava akışı ve etkili ısı alışverişi için tasarlanmıştır. Yeni örgü iç patik, optimum havalandırma seviyeleri için taban içindeki hava kanallarını kullanan ve aynı zamanda gelişmiş konfor seviyeleri için bir yastıklama etkisi oluşturan bir 3D Yüksek Yay iç tabanına sahiptir. Ayrıca, özellikle ıslak ve çamurlu koşullarda motosikletin mandallarında üstün kavrama ve his için genişletilmiş bal peteği tasarımına sahip yeni bir taban da var.

• Yapısı, nefes alabilen, delikli bir mikrofiber kullanır.


• TPU özellikleri, havalandırma bölgeleri ve nefes alabilirlik ve üstün havalandırma için yeni bir hava akış sistemi tabanıyla birleştirilmiştir. • Optimize edilmiş hava akışı ve ısı değişimi seviyeleri için arkada egzozlu bagajın önünde iki büyük giriş portu. • Mukavemet ve yapı için birlikte enjekte edilen özel TPU ve kauçuk bileşik paneller, üstün seviyede kavrama teması, dayanıklılık ve ısı direnci sağlar. • Konturlu baldır koruyucusu ergonomik olarak arka ayağı sarar ve aşırı burulma kuvvetlerinin aşamalı olarak sönümlenmesini sağlamak için çift yoğunluklu bir bileşik arka bıçak sisteminden yapılmıştır. • Shin plakası, azaltılmış yüzey alanı ve ağırlık tasarrufu için yeni bir anatomik tasarıma sahiptir.
• Ayak tutturma performansını, tutuşu, çamur ve su akışını iyileştirmek için tescilli kavrama şekline sahip tamamen yeniden tasarlanmış taban. Özel çift bileşik taban, yerleşik destek ile çok yoğunluklu ayak tabanı yapısına sorunsuz bir şekilde entegre edilmiştir. Taban, sürüş sırasında üstün dayanıklılık, kavrama ve his ve vites değiştiricide gelişmiş performans sunar.

• Yenilikçi, hafif üst kısım, gelişmiş hafif mikrofiber ile darbeye ve aşınmaya dayanıklı TPU kabuğunu bir araya getirir.


• Ayak kabuğu, esneklik ve yapısal bütünlüğü korurken güç sağlamak için tek bir hafif parça içinde beş farklı bileşime sahiptir. Ayak kabuğu, topuk ve ayak parmağı korumasına sahiptir ve kramponun genel dayanıklılığına katkıda bulunurken aşınmaya ve darbeye karşı son derece dayanıklıdır. Ayak kabuğu ayrıca destek ve yapısal bütünlük için entegre bir şaft içerir. • Ön koruma, mikro ayarlanabilir, çalıştırması kolay, hafif bir toka ile güvenli bir şekilde tutturulmuş hassas bir kapatma için dahili bir mikrofiber kapaklı ikili bir kapatma sistemine ve ayrıca cırt cırtlı bağlantılara sahiptir. • Shin, frontal hiper uzamayı önlemek ve daha fazla esneklik kontrolü sunmak için tasarlanmış benzersiz bir TPU bıçak sistemine sahiptir.


• Yumuşak mikrofiber tozluk, aşırı su ve kir girişini engellemeye yardımcı olurken, 3 boyutlu ağ astarı gelişmiş hava sirkülasyonu ve konfor sağlar. • 3 boyutlu file astar, ayağın botun içinde kalmasını sağlamak için topuk alanında kaymayı önleyici süet içerir. • Optimize edilmiş havalandırma ve hava akışı için yüksek oranda havalandırılmış delikli dolgu. • Ek soğutma için delikli tabanlık. • Merkezi taban eki, mikro tutuş ve yandan çengelli tutuş tasarımına sahiptir. Kolaylıkla değiştirilebilir ve Alpinestars, tam bir tek değiştirme ve önyükleme onarım hizmeti sunar. • İç bot, optimum hava akışı seviyeleri için bir ağ yapısına sahiptir.

• Ağırlık tasarrufu ve ergonomi için anatomik olarak optimize edilmiş yeni mekanik toka kapatma sistemi, daha fazla dayanıklılık ve güç için bir naylon ve fiberglas bileşiğe sahiptir. Yeni ince hatlı toka kapatma sistemi, hassaslık ve dayanıklılık için soğuk dövme olan yüksek etkili köprü kapaklarını içerir. Toka kapatma sistemi, kolay, hassas kapatma ve gelişmiş sürüş performansı ve güvenliği için kendiliğinden hizalanan tasarıma sahip bir bellek ve hızlı serbest bırakma / kilitleme sistemine sahiptir. Tüm tokalar kolaylıkla değiştirilebilir. • PU yan baldırdaki hava delikleri ve nefes alabilen file eklenti, kısa ve uzun yolculuklarda konforu artırır ve yorgunluğu azaltır.

• Tech 10'un benzersiz ve hafif, birlikte enjekte edilmiş tek parçalı ayak şasisine entegre edilen patentli Dinamik Topuk Sıkıştırma Koruyucusu (DHCP), bir sırasında yüksek darbe enerjilerini emmek için genişletilmiş köpüğü olan tamamen entegre katlanabilir bir topuk alanı içeren yenilikçi bir güvenlik özelliğidir. çökme. DCHP, aşırı, potansiyel olarak yaralanmaya neden olan enerjinin ayak bileğine ve alt bacağa aktarılmasının etkisini önemli ölçüde azaltan bir yönlü darbe koruma sistemine sahiptir. DHCP, profesyonel Supercross ve Motocross'un zorlu devrelerinde geliştirilmiş ve test edilmiştir.


• Yeni performanslı çift pivot hareket kontrol sistemi özellikleri: - Gelişmiş esneklik ve hassas kontrol seviyeleri için medial ve lateral çift pivot sistemi. - Tasarlanmış iki yoğunluklu ön fleksiyon kontrolü, bir çift ön bıçak sistemi ve birleştirilmiş ağ alanı üzerinde stratejik olarak konumlandırılmıştır. Darbe enerjilerini sönümlemek ve emmek için mekanik aşamalı kuvvet salınımı sunmak için amortisör eki. - Yeniden tasarlanmış çift yoğunluklu TPU arka bıçak sistemi, gelişmiş esnek kontrol ve darbe direnci sunarken hiper uzamayı önlemek için tasarlanmıştır. • Darbe korumasından ödün vermeden daha fazla havalandırmaya izin vermek için stratejik olarak konumlandırılmış havalandırma pencerelerine sahip evrimsel yeni tekmelik tasarımı.

• 3D Yüksek Yaylı iç taban, optimum havalandırma seviyeleri için taban içindeki hava kanallarını kullanarak etkili bir soğutma sistemi oluşturur ve aynı zamanda gelişmiş konfor seviyeleri için bir yastıklama etkisi yaratır. • Avrupa yasal yasalarına göre, CE işareti bu ürünün pazarlanması için bir uygunluk şartıdır. Aşağıdaki standartlar geçerlidir: CE EN13634.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Kargoya Veriliş
:
Gönderim ülkesi : Italy - Ürün yurt dışından direk olarak adresinize gönderilir. Teslimat süresi 5-35 iş günü
Kargo Firması
:
Mng Kargo
Gönderilecek Bölge
:
Teslimat Detayları
:
Gönderim ülkesi : Italy - Ürün yurt dışından direk olarak adresinize gönderilir. Teslimat süresi 5-35 iş günü.
İade/İptal Detayları
:

İade ve Değişim

İade ve Cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.

İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz ve bildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. 

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir. 

İadenin, satın alınan ürünün ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir. 

Ürünler orijinal ambalajlarından çıkarılarak kullanıldıktan sonra iade edilme istekleri için 1 haftalık geri alım süresi işlememekte ve ürün kesinlikle geri kabul edilmemektedir.

 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânlarında yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünü iade etme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer. 

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır. 

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

 

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren yedi gün içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 7 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir. Sipariş ettiğiniz ürünün teslimat süresi yakın ise teslimattan önce iadesi ve iptali gerçekleşmez. Sipariş ettiğiniz ürünün aynı gün için de iadesi veya iptalini gerçekleştire bilirsiniz .

BENZER ÜRÜNLER
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%10
ALPİNESTARS SUPERTECH R MOTOSİKLET BOTU
ALPİNESTARS SUPERTECH R MOTOSİKLET BOTU
11,962.50 TL
10,766.25 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%10
ALPİNESTARS SQUAD 20 TECH 10  MOTOSİKLET AYAKKABISI
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%10
ALPİNESTARS TECH 10 SUPERVENTED  MOTOSİKLET AYAKKABISI
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%10
ALPİNESTARS TECH 10 MOTOSİKLET AYAKKABISI
ALPİNESTARS TECH 10 MOTOSİKLET AYAKKABISI
14,271.00 TL
12,843.90 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%33
RYO Raptor III Motosiklet Botu
RYO Raptor III Motosiklet Botu
3,584.40 TL
2,412.99 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%10
ALPİNESTARS TECH 10 MOTOSİKLET AYAKKABISI
ALPİNESTARS TECH 10 MOTOSİKLET AYAKKABISI
14,271.00 TL
12,843.90 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%10
ALPİNESTARS TECH 10 MOTOSİKLET AYAKKABISI
ALPİNESTARS TECH 10 MOTOSİKLET AYAKKABISI
14,271.00 TL
12,843.90 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%20
Ryo T-REX Motosiklet Botu
Ryo T-REX Motosiklet Botu
2,987.00 TL
2,389.99 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%10
ALPİNESTARS TECH 10 MOTOSİKLET AYAKKABISI
ALPİNESTARS TECH 10 MOTOSİKLET AYAKKABISI
14,271.00 TL
12,843.90 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%17
Ryo Onex Spor Motosiklet Botu
Ryo Onex Spor Motosiklet Botu
2,031.16 TL
1,685.99 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%10
ALPİNESTARS TECH 10 MOTOSİKLET AYAKKABISI
ALPİNESTARS TECH 10 MOTOSİKLET AYAKKABISI
14,271.00 TL
12,843.90 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%12
Ryo Hunt Motosiklet Botu
Ryo Hunt Motosiklet Botu
1,911.68 TL
1,682.99 TL
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.