• ALPİNESTARS SUPERTECH M10 SOLİD  MOTOSİKLET KASKI
  • ALPİNESTARS SUPERTECH M10 SOLİD  MOTOSİKLET KASKI
ALPİNESTARS SUPERTECH M10 SOLİD MOTOSİKLET KASKI
Ürün Kodu : G-8300319-1300-303       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Alpinestars
7,091.33 TL   6,382.20 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Teslimat süresi 5 - 35  iş  günü arasıdır.
-
+


ALPİNESTARS SUPERTECH M10 SOLİD MOTOSİKLET KASKI

Beş yıldan fazla süren yoğun çalışma, geliştirme ve testlerin sonucu; Alpinestars Supertech M10 motokros kaskı, Ocak 2018'de Anaheim Supercross'ta yarışa girdi.

MX kask projesinin başlangıcında, Alpinestars ürün felsefesi uygulandı ve bir dizi özel hedef belirlendi:

Mümkün olan en gelişmiş, koruyucu ve performans artırıcı kaskı oluşturun.

Birincil hedef: koruma - Mümkün olan en yüksek performanslı korumayı oluşturmak.

İkincil hedef: mükemmel havalandırma, konfor ve azaltılmış ağırlık sağlamak.

Alpinestars'ın Supertech M10'daki ileri teknolojinin yaratılmasına yaklaşımı, motor sporları yelpazesinde yarım on yıldan fazla dünya standartlarında inovasyon deneyiminin derinliğine ve özellikle motokros konusundaki köklü bağlılığına dayanıyor. Alpinestars'ın ustalaştığı diğer tüm teknoloji kategorilerinde olduğu gibi, yeni, oldukça karmaşık bir ürünü hayata geçirmek, uzman deneyimi ve bilgi birikimi ve koruma geliştirmede en iyi beyinler tarafından yönetilen bir proje planı gerektirir.

Bu nedenle Alpinestars Kask Geliştirme Departmanı oluşturuldu ve mümkün olan en koruyucu, en rahat ve en hafif motokros kaskı araştırma ve geliştirme görevi verildi. Amaç, sürücülerin performansın sınırlarını zorlamasına, güven uyandıran güvenlik teknolojisinden, boyun, omuz ve sırtta kas kuvvetini en aza indirgemek için azaltılmış ağırlık dağılımından ve son derece iyi oturan ve iyi havalandırılan gelişmiş fizyolojik ve bilişsel performansdan yararlanmasına izin vermekti. inşaat, sürüş sırasında konforu optimize eder.

Tasarım, Alpinestars felsefesiyle uyumludur ve portföydeki diğer ürünlerle farklı temaları paylaşır; Bir darbede bir yük noktası olarak hareket edebilecek veya yapının genel bütünlüğünü tehlikeye atabilecek herhangi bir harici kanal ve özellik içermeyen ve aerodinamik, pürüzsüz, çekici bir profil. Yüzey eğriliği, çarpma sırasında sürtünmeyi azaltarak, sürücünün kafasını doğrudan kuvvetten kafatasına ve boyun ve omuriliğe yönlendirmek için sapmaya ve en verimli enerji aktarımına izin verir. Kabuktaki hava delikleri, havalandırma verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için yerleştirilmiştir.

Supertech M10 kabuğu, performans öncelikli olarak ve kaskın profilini ve oyulmuş yüzeyini benzersiz bir şekilde 'Alpinestars' olarak tanımlayan bir tasarım stiliyle profillendi.

Diğer bir önemli özellik ise M10 kabuk boyutlandırma çözümüdür; Her bir kask sığdırma boyutu, dünya çapındaki çok çeşitli uyum gereksinimleri için en anatomik çözümü sunmak için kendi uygun kabuk boyutuna sahiptir.

• Karbon kabuk konstrüksiyonu, çok kompozit kombinasyonlu son derece gelişmiş bir kalıplama teknolojisini kullanır:


• Kabuk üzerindeki enerji dağılımının gücünü ve verimliliğini artıran 3K, yüksek yoğunluklu karbon dış katman.


• Kabuğun çevresinde önemli ölçüde daha fazla radyal mukavemet sağlayan, sıkıştırmayı önleyen ancak iletilen darbe enerjisini azaltmak için kontrollü sapmaya izin veren UD karbon kompozit katman.


• Kritik penetrasyon koruması sağlayan Aramid elyaf tabakası.


• Bu üç katmanlı kompozit kombinasyona, mümkün olan en iyi mukavemeti ve enerji yönetimini sunan epoksi reçine bağlama ile daha da yüksek performans verilir.


• Malzeme katmanlarının kombinasyonu, gelişmiş enerji yönetimi sağlar: sınırlı dış kabuk sapması, enerjinin daha geniş yayılmasını ve EPS astar tarafından daha iyi emilmesini sağlar.


• M10 yapısında kullanılan benzersiz kabuk yerleştirme işleminin sonucu, son derece etkili darbe korumasıyla sonuçlanır.


• Alpinestars Yarış Geliştirme Merkezi'ndeki tam donanımlı bir kask test tesisi ile kapsamlı bir etki araştırma programı, Supertech'in mevcut kask düzenleme standart limitlerini çok daha fazla iyileştiren doğrusal ve eğik darbe performansına dönmesiyle sonuçlandı.


• Doğrudan, doğrusal, ortalama% 41 büyüklüğünde etki ve dönme ivmesi, eğik, darbe performansı için ortalama% 48.


• Dört anatomik kabuk boyutunda M10.


• Supertech M10 kabuk yapısı, dört boyut seçeneği yelpazesine en iyi uyumu sağlayacak şekilde optimize edilmiştir.

Kabuk boyutları, sürücülerin yalnızca konforu artırmakla kalmayıp, en önemlisi bir çarpma anında kaskın etkinliğini artıran doğru oturuma sahip olmasını sağlamak için küçük, orta, büyük ve ekstra büyük olarak üretilmektedir.


• Supertech M10 astar yapısı, yüksek verimli darbe enerjisi yönetimi sunmak için kabuk ile birleşir.


• Çok yoğunluklu bir EPS polimer ile oluşturulan enerji emici katman, bir çarpma noktasında dış kabuk üzerinden dağılan darbe kuvvetlerini emen ve sıkı ve rahat bir uyum sağlayan bir şekil sağlayan bir iç kask profili verir.


• M10'un enerji emme performansı, kask astarı etrafındaki farklı bölgeler için belirli polimer yoğunluklarının hazırlanmasına izin veren dört bölümlü bir yapı ile önemli ölçüde geliştirilmiştir.

Yalnızca enerji performansı iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda uyum ve konfor da artar.

• Patentli A-Head fiting yüksekliği ve açı ayar sistemi.


• Supertech M10, kaskın tam olarak sürücü tercihine göre kaskın kafasına oturduğu yükseklik ve açıya göre ayarlanmasını sağlayan patentli bir sistem içerir.


• Bu benzersiz teknoloji, sürüş türüne ve sürücünün tercihine göre uyarlanabilen ultra özel bir kurulum sağlar.


• Kaskın iç kabuğuna bağlanan mikro ayarlanabilir bir ped ile kask uyumunu yükseltmek veya indirmek ve ayrıca kaskı öne veya arkaya doğru eğmek mümkündür.


• Benzersiz, patentli, vizör serbest bırakma sistemi, Supertech M10'un tasarımına dahil edilen bir başka önemli özelliktir.


• Vizörün serbest bırakılması, kasktaki genel koruma performansının önemli bir parçasıdır ve dış kabuk profilinin ayırt edici, düz tasarımında büyük bir etkidir.


• Alpinestars benzersiz bir vizör serbest bırakma sistemi geliştirdi; bu sistem, montajın en zorlu arazide ve her türlü yol koşulunda sürmek için güvenli bir şekilde yerinde tutulmasını sağlarken, vizörün kask kabuğundan ayrılmasını sağlamak için tam olarak doğru seviyede direnç sağlar. açı ne olursa olsun önemli bir etkiye maruz kalır.


• M10 vizör serbest bırakma mekanizması, diğer sabitleme sistemlerindeki doğal zayıflıkları önlemek için tasarlanmıştır.


• Kabuk bütünlüğünün korunması güvenlik için hayati önem taşır ve vizöre etki eden çok yönlü kuvvetlerin olasılığı nedeniyle, kritik yükleme noktasındaki ayrılma, sürücünün boynuna ve omurgasına zarar verebilecek potansiyel olarak hasar veren kaldıracı ve dönüş ivmelerini azaltır.


• ERS dolgunun çıkarılmasıyla birlikte 'Çıkar', sürücünün omurgasına yük binmeden kaskın acil olarak çıkarılmasına izin verir.

• Ağırlık: Supertech M10 korumasının sınıfında lider olmasına izin verirken tasarımla azaltılmıştır.


• Ağırlık, bir kaskta hem sürüş performansında hem de emniyette bir faktördür ve M-10'un en üst düzeyde ağırlık tasarrufu performansı geliştirmesini sağlamak için, kaskın malzeme seçimi, hazırlığı ve yapısı, ağırlık - güç ve enerji açısından titiz bir şekilde analiz edilmiştir. soğurma özellikleri ve Supertech son işlemede kullanılan tüm bileşenlerin sıkı bir analizi.


• M-10'un ağırlığı Orta beden için 1260 gr (ECE) DOT için: Orta beden için 1370 gr


• Havalandırma, Supertech M10'un temel bir özelliğidir.


• Isı haritalama testleri, sürücünün başının üzerinde ve çevresinde kask içine pozitif bir akış oluşturan, sürüş sırasında konforu artıran ve aşırı koşullarda set üzerindeki ısı stresini azaltan özel olarak tasarlanmış kanallarla sonuçlanmıştır.


• M10'un vizör tasarımı, hava akışını yönlendirmek için profillendiği için havalandırma sisteminin ayrılmaz bir parçasıdır ve kabuğa akışı yoğunlaştırmak ve yumuşatmak için bir kanal görevi görür.


• Supertech astar tasarımı, sürüş sırasında sabit hava akışı ile pozitif basıncın korunmasını sağlamak için M10'dan arka egzoz deliklerinden çıkarılmadan önce sürücünün kafası etrafındaki hava akışını optimize etmek için oluşturulmuştur.


• Hidrasyon sistemi uyumluluğu.


• Supertech kask astarı tasarımı, bir tüpün kabuğun her iki tarafına da yerleştirilmesine izin veren kanallar içerir.


• Bu, Alpinestars ralli baskını ve enduro binicileri tarafından kapsamlı bir şekilde test edilmiş bir özelliktir ve bir hidrasyon sistemine uygun montaj ve bağlantı sağlar.


• İç astar konforu.


• Çıkarılabilir astar kılıfı yıkanabilir ve uzun süreli tazelik ve sürüş seansları arasında çabuk kuruma performansı için cool-max kumaş iç kısım ve antibakteriyel yetenek ipliği içerir.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Kargoya Veriliş
:
Teslimat süresi 5 - 35  iş  günü arasıdır.
Kargo Firması
:
Mng Kargo
Gönderilecek Bölge
:
Teslimat Detayları
:
Teslimat süresi 5 - 35  iş  günü arasıdır.
İade/İptal Detayları
:

İade ve Değişim

İade ve Cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.

İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz ve bildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. 

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir. 

İadenin, satın alınan ürünün ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir. 

Ürünler orijinal ambalajlarından çıkarılarak kullanıldıktan sonra iade edilme istekleri için 1 haftalık geri alım süresi işlememekte ve ürün kesinlikle geri kabul edilmemektedir.

 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânlarında yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünü iade etme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer. 

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır. 

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

 

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren yedi gün içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 7 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir. Sipariş ettiğiniz ürünün teslimat süresi yakın ise teslimattan önce iadesi ve iptali gerçekleşmez. Sipariş ettiğiniz ürünün aynı gün için de iadesi veya iptalini gerçekleştire bilirsiniz .

BENZER ÜRÜNLER
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%10
SHARK EVO ES MOTOSİKLET KASKI
SHARK EVO ES MOTOSİKLET KASKI
4,340.12 TL
3,906.11 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%10
ALPİNESTARS SUPERTECH M10 SOLİD  MOTOSİKLET KASKI
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%10
SHARK EVO ES MOTOSİKLET KASKI
SHARK EVO ES MOTOSİKLET KASKI
4,340.12 TL
3,906.11 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%10
ALPİNESTARS SUPERTECH M8  DUES EX MACHİNA MOTOSİKLET KASKI
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%10
SHARK EVO ES MOTOSİKLET KASKI
SHARK EVO ES MOTOSİKLET KASKI
4,340.12 TL
3,906.11 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%10
ALPİNESTARS SUPERTECH M8 TRIPLE  MOTOSİKLET KASKI
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%10
SHARK EVO ES MOTOSİKLET KASKI
SHARK EVO ES MOTOSİKLET KASKI
4,340.12 TL
3,906.11 TL
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.