• ALPİNESTARS SUPERTECH M8 TRIPLE  MOTOSİKLET KASKI
ALPİNESTARS SUPERTECH M8 TRIPLE MOTOSİKLET KASKI
Ürün Kodu : G-8301319-4184-306       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Alpinestars
5,505.11 TL   4,954.60 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Teslimat süresi 5 - 35  iş  günü arasıdır.
-
+


ALPİNESTARS SUPERTECH M8 TRIPLE MOTOSİKLET KASKI

MX kask projesinin başlangıcında, Alpinestars ürün felsefesi uygulandı ve bir dizi özel hedef belirlendi: Mümkün olan en gelişmiş, koruyucu ve performans arttırıcı kaskı yaratmak. Birincil hedef: koruma - Mümkün olan en yüksek performanslı korumayı oluşturmak. İkincil hedef: mükemmel havalandırma, konfor ve azaltılmış ağırlık sağlamak.

Alpinestars'ın Supertech M8'de ileri teknolojinin yaratılmasına yönelik yaklaşımı, motor sporları yelpazesinde yarım on yılı aşkın dünya standartlarında inovasyon deneyiminin derinliğine ve özellikle de motokros konusundaki köklü bağlılığına dayanmaktadır. Alpinestars'ın ustalaştığı diğer tüm teknoloji kategorilerinde olduğu gibi, yeni, oldukça karmaşık bir ürünü hayata geçirmek, uzman deneyimi ve bilgi birikimi ve koruma geliştirmede en iyi beyinler tarafından yönetilen bir proje planı gerektirir.

Bu nedenle, Alpinestars Kask Geliştirme Departmanı oluşturuldu ve mümkün olan en koruyucu ve en rahat motokros kaskını araştırma ve geliştirme talimatı verildi. Amaç, sürücülerin performansın sınırlarını zorlamasına, güven uyandıran güvenlik teknolojisinden, boyun, omuzlarda ve sırttaki kas kuvvetini en aza indirgemek için azaltılmış ağırlık dağılımından ve son derece iyi oturan ve iyi havalandırılmış bir yapı ile gelişmiş fizyolojik ve bilişsel performansdan yararlanmasına izin vermekti. sürüş sırasında konforu optimize etmek.

Tasarım, Alpinestars felsefesiyle uyumludur ve portföydeki diğer ürünlerle farklı temaları paylaşır; Bir darbede bir yük noktası olarak hareket edebilecek veya yapının genel bütünlüğünü tehlikeye atabilecek herhangi bir harici kanal ve özellik içermeyen ve aerodinamik, pürüzsüz, çekici bir profil. Yüzey eğriliği, çarpma sırasında sürtünmeyi azaltarak, sürücünün kafasını doğrudan kuvvetten kafatasına ve boyun ve omuriliğe yönlendirmek için sapmaya ve en verimli enerji aktarımına izin verir. Açıklık, çok çeşitli gözlükleri barındıracak şekilde tasarlanmıştır ve kabuğun içindeki hava delikleri, havalandırma verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için yerleştirilmiştir.

S-M8 kabuğu, performans öncelikli olarak ve kaskın profilini ve oyulmuş yüzeyini benzersiz bir şekilde 'Alpinestars' olarak tanımlayan bir tasarım stiliyle profillendirilmiştir.

 Kabuk yapısı, çok kompozit kombinasyonlu son derece gelişmiş bir kalıplama teknolojisi kullanır: kabuk çevresinde önemli radyal mukavemet sağlayan, sıkıştırmayı önleyen ancak iletilen darbe enerjisini azaltmak için kontrollü sapmaya izin veren ve kritik penetrasyon koruması sağlayan aramid tabakalı tek yönlü karbon kompozit .


• Bu katman kombinasyonuna, mümkün olan en iyi mukavemeti ve enerji yönetimini sunan epoksi reçine bağlama ile daha da yüksek performans verilir; sınırlı dış kabuk sapması, enerjinin daha geniş yayılması ve EPS astar tarafından daha iyi emilmesi anlamına gelir.


• S-M8 yapısında kullanılan benzersiz kabuk yerleştirme işleminin sonucu, son derece etkili darbe koruması sağlar. Alpinestars Yarış Geliştirme Merkezi'ndeki tam donanımlı bir kask test tesisi ile kapsamlı bir etki araştırma programı, Supertech M8'in mevcut kask düzenleme standart sınırlarına göre çok daha iyi hale gelen doğrusal ve eğik darbe performansına geri dönmesiyle sonuçlandı. Doğrudan, doğrusal, ortalama% 41 büyüklüğünde etki ve dönme ivmesi, eğik, darbe performansı için ortalama% 48.


• Supertech M8 astar yapısı, yüksek verimli darbe enerjisi yönetimi sunmak için kabuk ile birleşir.


• Dört anatomik kabuk boyutunda S-M8. Supertech M8 kabuk yapısı, dört boyut seçeneği yelpazesine en iyi uyumu sağlayacak şekilde optimize edilmiştir. Kabuk boyutları, sürücülerin yalnızca konforu artırmakla kalmayıp, en önemlisi bir çarpma anında kaskın etkinliğini artıran doğru oturuma sahip olmasını sağlamak için küçük, orta, büyük ve ekstra büyük olarak üretilmektedir.


• Supertech M8 astar yapısı, yüksek verimli darbe enerjisi yönetimi sunmak için kabuk ile birleşir.


• Çok yoğunluklu bir EPS polimer ile oluşturulan enerji emici katman, bir çarpma noktasında dış kabuk üzerinden dağılan darbe kuvvetlerini emen ve sıkı ve rahat bir uyum sağlayan bir şekil sağlayan bir iç kask profili verir.


• S-M8'in enerji soğurma performansı, kask astarı etrafındaki farklı bölgeler için belirli polimer yoğunluklarının hazırlanmasına izin veren dört bölümlü bir yapı ile önemli ölçüde geliştirilmiştir. Yalnızca enerji performansı iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda uyum ve konfor da artar.


• Patentli A-Head fiting yüksekliği ve açı ayar sistemi.


• Supertech M8, kaskın tam olarak sürücü tercihine göre kaskın kafasına oturduğu yükseklik ve açıya göre ayarlanmasına izin veren patentli bir sistem içerir. Bu benzersiz teknoloji, sürüş türüne ve sürücünün tercihine göre uyarlanabilen ultra spesifik bir kurulum sağlar.


• Kaskın iç kabuğuna bağlanan mikro ayarlanabilir bir ped ile kask uyumunu yükseltmek veya indirmek ve ayrıca kaskı öne veya arkaya doğru eğmek mümkündür.

• Benzersiz, patentli, vizör serbest bırakma sistemi, Supertech M8'in tasarımına dahil edilen bir başka önemli özelliktir.


• Vizörün serbest bırakılması, kasktaki genel koruma performansının önemli bir parçasıdır ve dış kabuk profilinin ayırt edici, düz tasarımında büyük bir etkidir.


• Alpinestars benzersiz bir vizör serbest bırakma sistemi geliştirdi; bu sistem, montajın en zorlu arazilerde ve her türlü yol koşulunda sürmek için güvenli bir şekilde yerinde tutulmasını sağlarken, vizörün kask kabuğundan ayrılmasını sağlamak için tam olarak doğru seviyede direnç sağlar. açı ne olursa olsun önemli bir etkiye maruz kalır.


• S-M8 vizör serbest bırakma mekanizması, diğer sabitleme sistemlerindeki doğal zayıflıkları önlemek için tasarlanmıştır. Mermi bütünlüğünün korunması güvenlik için hayati öneme sahiptir ve vizöre etki eden çok yönlü kuvvetlerin olasılığı ile kritik yükleme noktasındaki ayrılma, sürücünün boynuna ve omurgasına zarar verebilecek potansiyel olarak hasar veren kaldıracı ve dönüş ivmelerini azaltır.


• Havalandırma, Supertech M8'in önemli bir özelliğidir.


• Isı haritalama testleri, sürücünün başının üzerinde ve çevresinde kask içine pozitif bir akış oluşturan, sürüş sırasında konforu artıran ve aşırı koşullarda set üzerindeki ısı stresini azaltan özel olarak tasarlanmış kanallarla sonuçlanmıştır.


• S-M8'in vizör tasarımı, hava akışını yönlendirmek için profillendiği için havalandırma sisteminin ayrılmaz bir parçasıdır ve kabuğa akışı yoğunlaştırmak ve yumuşatmak için bir kanal görevi görür. Supertech M8 astar tasarımı, sürüş sırasında sabit hava akışıyla pozitif basıncın korunmasını sağlamak için S-M8'den arka egzoz deliklerinden çıkarılmadan önce sürücünün kafası etrafındaki hava akışını optimize etmek için oluşturulmuştur.


• Hidrasyon sistemi uyumluluğu.


• Supertech M8 kask astarı tasarımı, bir tüpün kabuğun her iki tarafına da dahil edilmesini sağlayan kanallar içerir. Bu, Alpinestars ralli baskını ve enduro binicileri tarafından kapsamlı bir şekilde test edilmiş bir özelliktir ve bir hidrasyon sistemine uygun montaj ve bağlantı sağlar.


• İç astar konforu.


• Çıkarılabilir astar kılıfı yıkanabilir ve uzun süreli tazelik ve sürüş seansları arasında çabuk kuruma performansı için cool-max kumaş iç kısım ve antibakteriyel yetenek ipliği içerir.


• Kask, bakımı iyileştirmek ve dayanıklılığı artırmak için TPE kaplamalı yıkanabilir yüzeylere sahiptir.


• Daha sıkı oturma ayarı için + 5 mm artırılmış kalınlık sunan ek yanak pedi seti - ayrı olarak satılır.

• Köprücük kemiği koruması, Supertech M8 kask kabuğu taban profilinin önemli bir tasarım özelliğidir.


• S-M8'in tabanı, köprücük kemiğini (Klavikula) temizlemek için alt profilin yükseltildiği bir rölyef bölümü verecek şekilde şekillendirilmiştir. Ayrıca, sürücünün köprücük kemiği üzerinde oturduğu taban pedi alanına bir enerji emici ped yerleştirilmiştir; Clavicle ile temas ettiğinde sapmaya izin veren daha esnek bir bileşik kauçuk bölüm.


• Supertech M8 çene çubuğu, bir dereceye kadar yanal sapmaya izin vererek köprücük kemiği için darbe korumasını daha da iyileştiren polipropilen ile oluşturulmuştur.


• Çarpma sonrası koruma mekanizmaları da Supertech M8 tasarımının önemli bir özelliğidir ve sürücünün büyük bir etkiye maruz kalması durumunda hızlı ve güvenli müdahaleye izin verir.


• Çok Yönlü Darbe Koruma Sistemi: MIPS.


• MIPS, kaskı etkileyen dönme hareket enerjilerini azaltmak için Supertech M8'e dahil edilmiştir ve beyne zarar veren dönme kuvvetinin iletilmesine neden olur.


• Supertech M8 kaskına, konfor dolgu katmanı ve çok yoğunluklu polimer enerji soğurma kabuğu arasına düşük sürtünmeli bir 'kayma' katmanı dahil edilmiştir. Kaska enerji çarptığında ve bir dönme kuvvetine neden olduğunda, MIPS katmanı, iç absorpsiyon katmanının hareketinin, beyinde önemli bir hızlanma stresine neden olmadan önce enerjiyi nemlendirmesine ve yeniden yönlendirmesine izin verir. Bu, beyin sarsıntısı gibi beyin hasarlarının nedenlerini azaltır.


• Acil Durum Serbest Bırakma Sistemi (ERS).


• S-M8'in yan yanak dolgusu, kask hala sürücünün başındayken, pist kenarı desteği ve tıbbi personel tarafından çıkarılmayı kolaylaştırmak için etkili ve güvenli bir şekilde çıkarılabilir.

Supertech M8 aynı zamanda bir kask 'Çıkar' şişirme sisteminin kabuğun iç tepesine takılmasına izin verecek şekilde tasarlanmıştır.


• ERS dolgunun çıkarılmasıyla birlikte 'Çıkar', sürücünün omurgasına yük binmeden kaskın acil olarak çıkarılmasına izin verir.


• Çene kayışı: Sertifika gerekliliğinden daha geniş: Rahatlık için 26 mm ve çift D halkası ile güvenli bir şekilde bağlanan yumuşak bir "el" hissi vermek için dokuma bir poli iplikten üretilmiştir.


• Ağırlık: Supertech M8 korumasının sınıfında lider olmasına izin verirken tasarımla azaltılmıştır.


• Ağırlık, bir kaskta hem sürüş performansında hem de emniyette bir faktördür ve S-M8'in en üst düzeyde ağırlık tasarrufu performansı geliştirmesini sağlamak için, kaskın malzeme seçimi, hazırlığı ve yapısı, ağırlık - güç ve enerji açısından titizlikle analiz edilmiştir. emiş özellikleri ve Supertech M8 son işlemede kullanılan tüm bileşenlerin katı bir analizi.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Kargoya Veriliş
:
Teslimat süresi 5 - 35  iş  günü arasıdır.
Kargo Firması
:
Mng Kargo
Gönderilecek Bölge
:
Teslimat Detayları
:
Teslimat süresi 5 - 35  iş  günü arasıdır.
İade/İptal Detayları
:

İade ve Değişim

İade ve Cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.

İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz ve bildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. 

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir. 

İadenin, satın alınan ürünün ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir. 

Ürünler orijinal ambalajlarından çıkarılarak kullanıldıktan sonra iade edilme istekleri için 1 haftalık geri alım süresi işlememekte ve ürün kesinlikle geri kabul edilmemektedir.

 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânlarında yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünü iade etme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer. 

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır. 

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

 

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren yedi gün içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 7 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir. Sipariş ettiğiniz ürünün teslimat süresi yakın ise teslimattan önce iadesi ve iptali gerçekleşmez. Sipariş ettiğiniz ürünün aynı gün için de iadesi veya iptalini gerçekleştire bilirsiniz .

BENZER ÜRÜNLER
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%10
ALPİNESTARS SUPERTECH M10 SOLİD  MOTOSİKLET KASKI
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%10
SHARK EVO ES MOTOSİKLET KASKI
SHARK EVO ES MOTOSİKLET KASKI
4,340.12 TL
3,906.11 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%10
ALPİNESTARS SUPERTECH M10 SOLİD  MOTOSİKLET KASKI
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%10
SHARK EVO ES MOTOSİKLET KASKI
SHARK EVO ES MOTOSİKLET KASKI
4,340.12 TL
3,906.11 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%10
ALPİNESTARS SUPERTECH M8  DUES EX MACHİNA MOTOSİKLET KASKI
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%10
SHARK EVO ES MOTOSİKLET KASKI
SHARK EVO ES MOTOSİKLET KASKI
4,340.12 TL
3,906.11 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%10
SHARK EVO ES MOTOSİKLET KASKI
SHARK EVO ES MOTOSİKLET KASKI
4,340.12 TL
3,906.11 TL
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.