• DAINESE D-MACH SIRT ÇANTASI
  • DAINESE D-MACH SIRT ÇANTASI
DAINESE D-MACH SIRT ÇANTASI
Ürün Kodu : BG03       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Dainese
3,375.00 TL   2,531.25 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
Teslimat süresi 5 - 35  iş  günü arasıdır.
-
+

DAINESE D-MACH SIRT ÇANTASI

Dainese D-Mach sert bir motosiklet çantasıdır. Dainese sırt çantası günlük sürüş için uygundur, aynı zamanda çok aerodinamik ve sportif, 22 litreye kadar kapasiteye ve suya dayanıklıdır.

İNŞAATI  DAINESE D-MACH

Amerikan markası Ogio ile birlikte tasarlanan Dainese D-Mach sırt çantası (48.2 x 21.8 x 16.5 cm boyutlarında), rüzgarı ve havayı yönlendirmeye yardımcı olan aerodinamik bir panel sayesinde, şeklini koruyan aerodinamik bir panel sayesinde orijinal montajın. Bu sert tasarım, motosiklete binmeyi ve sportif bir şekilde yapmayı sağlar.


Tersine, D-Mach geniş kayışlara sahiptir, yastıklıdır ve bu sistem gelişmiş ergonomi için ayarlanabilir: yüksek hızda motosiklete gittiğimizde sıkıca tutmak için birden fazla kayış vardır. Bunlara plastik tokalı bir bel kemeri (tankta çizilmeleri önlemek için yan) ve göğüste Velcro sistemi ile ayarlanabilir başka bir kemer bulunur.

Sırt çantasında ayrıca çıkarılabilir bir kask askısı bulunur, böylece bisikletten takılabiliriz. Ancak: yukarı çıkarken kask takmak anlamına gelmez.

İÇI  DAINESE D-MACH

İçeride, biri 15 "e kadar bir dizüstü bilgisayar taşımak için tasarlanmış Velcro kapaklı veya bir tablet dahil olmak üzere çeşitli yastıklı bölmeler buluyoruz. Ayrıca, bir adet hidrasyon torbası takmaya hazır olan başka iç fermuarlı cepler kauçuk veya fermuarlar da var. kafesleri tutmak için ayakkabı parçaları Ana cep açılmadan ceplerden sadece birine erişilebilir; üstte bulunan ve fermuar ve polar astarlı, eşyalarımızı saklamak için mükemmel bir yer.

Kısacası, Dainese D-Mach aerodinamik tasarımı ve kaliteli Dainese kalitesi ile spor kullanımından vazgeçmeksizin günlük olarak iyi bir müttefiktir.


Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Kargoya Veriliş
:
Teslimat süresi 5 - 35  iş  günü arasıdır.
Kargo Firması
:
Mng Kargo
Gönderilecek Bölge
:
Teslimat Detayları
:
Teslimat süresi 5 - 35  iş  günü arasıdır.
İade/İptal Detayları
:

İade ve Değişim

İade ve Cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.

İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz ve bildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. 

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir. 

İadenin, satın alınan ürünün ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir. 

Ürünler orijinal ambalajlarından çıkarılarak kullanıldıktan sonra iade edilme istekleri için 1 haftalık geri alım süresi işlememekte ve ürün kesinlikle geri kabul edilmemektedir.

 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânlarında yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünü iade etme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer. 

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır. 

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

 

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren yedi gün içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 7 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir. Sipariş ettiğiniz ürünün teslimat süresi yakın ise teslimattan önce iadesi ve iptali gerçekleşmez. Sipariş ettiğiniz ürünün aynı gün için de iadesi veya iptalini gerçekleştire bilirsiniz .

BENZER ÜRÜNLER
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%17
ALPİNESTARS JEREZ MM93 SIRT ÇANTASI SİYAH KIRMIZI
Ücretsiz Kargo
%35
OGIO NO DRAG MACH 5 SIRT ÇANTASI CARBON
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%35
ALPINESTAR OGIO MACH 5 SIRT ÇANTASI
ALPINESTAR OGIO MACH 5 SIRT ÇANTASI
1,350.00 TL
877.50 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%25
ALPINESTARS TECH AERO SIRT ÇANTASI
ALPINESTARS TECH AERO SIRT ÇANTASI
1,485.00 TL
1,113.75 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%20
DAINESE OFF ROAD DIRT BIKE EXTERNAL KASK SIRT ÇANTASI-R
Ücretsiz Kargo
%40
MONSTER ENERGY MOTOSIKLET KUYRUK ÇANTASI
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%20
DAINESE D-DAKAR OGIO HYDRATION SIRT ÇANTASI
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%25
KOMINE SA 212 SELE ÇANTASI
KOMINE SA 212 SELE ÇANTASI
2,430.00 TL
1,822.99 TL
Ücretsiz Kargo
%35
RS TAICHI RSB274 WP EL LED ŞERIT SIRT ÇANTASI
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.