Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 0 Ürün
Ürün Bulunamadı

Elektronik Cihazlar

Elektronik cihazlar bir motor için en dikkat çekici ve hassas olan ürünlerin başında gelir. Her taşıtta gibi motosikletlerde de birden çok elektronik aksam kullanılır. Aynı zamanda motorlarda olmayan ve sonradan eklenen aparatlar da mevcuttur. Bunların en iyi ve en kaliteli olanlarını sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz.

İntercomlar

Elektronik cihazlar denildiği zaman akla gelen ürünlerin içinde intercomlar her daim öne çıkıyor. Birden fazla motor sürücüsünün aynı anda ve hareket halindeyken, özel bir sistem üzerinden konuşmasını sağlayan cihazlardır. Özellikle motosiklet kulüplerinin en çok kullanmış olduğu ürünlerin başında gelir. Wireless sistemi gibi çalışır. Bluetooth üzerinden de tercih edilmesi mümkündür. Minimum 2 maksimum 15 kişinin aynı anda iletişim kurmasını sağlaması, hem başarılı hem de işlevsel olduğunun en iyi kanıtıdır. Resmi sitemizden hemen bunun siparişini vermeniz mümkündür.

Aksiyon Kameraları

Elektronik cihazlar içinde yer alan aksiyon kameraları ise son yıllarda kullanımı en yoğun olan üründür. Kaska monte edilen küçük bir kameradır. Bunun üstünden son derece bir çekim yapan kameralar sayesinde birçok farklı avantajı elde etmek mümkündür. Örneğin herhangi bir kaza, tehlike anı ya da benzeri durumlarda suçlu tespiti için kullanılabilir. Bunun yanı sıra salt yolculuğun kayıt altına alınması da söz konusudur. Hem kaliteli hem de çok ucuz olan birçok aksiyon kamerası modeli sitemiz üstünden satışa sunulmuştur.

Elektronik Cihazların Kullanımı

Elektronik cihazlar mutlaka belirtilmiş olan kurallar göre kullanılmak zorundadırlar. Satmış olduğumuz ürünlerin tümünün içinde buna dair bilgilendirme söz konusudur. Ambalajın açılmasından sonra yönergeleri takip etmeniz şarttır. Böylelikle olası sorunların önüne daha en başından geçmiş olacaksınız. Bunun için sitemizde online olun.

Satın Almak Oldukça Basit

Elektronik cihazlar sayesinde motorunuzu kullanırken birçok farklı avantaj elde etmeniz mümkün. Bu ürünlerin değişik çeşitleri içinden bir seçim yapın. Ardından da bunu sepetinize ekleyin. Satın alma işlemini tamamlamanız çok kolay olacak. Hem ucuz hem de kaliteli olması ise en dikkat çeken özellikleri içinde yer almakta. Daha fazla vakit kaybetmeden hemen harekete geçin.

 

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.