Kategoriler
MARKALAR
Renk
Fiyat Aralığı
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 2 Ürün
Ücretsiz Kargo
%15
YAMAHA YZF R6 08-13 Grenaj Seti
YAMAHA YZF R6 08-13 Grenaj Seti
5,804.05 TL
4,933.44 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%15
YAMAHA YZF R6 2006-2007 Grenaj Seti
YAMAHA YZF R6 2006-2007 Grenaj Seti
5,804.05 TL
4,933.44 TL

Grenajlar

Grenajlar, motorunun dış görünümüne önem verenler için harika bir ürün. Aynı zamanda performansı arttırma gibi bir özelliği de söz konusu. Bundan dolayı son yıllarda kullanımı çok yoğun bir biçimde artmış durumda. Özellikle yoğun rüzgardan etkilenmek isteyen sürücülerin ilk tercihi. Estetik açıdan katmış olduğu şıklığı da unutmamak gerekmekte. Bunun en güzel örneklerini sitemizden satın alabilirsiniz.

Grenajların Görevi Nedir?

Grenaj;

·         Rüzgar akışının iyileştirilmesi için kullanılan bir üründür.

·         Birden fazla parçadan oluşur.

·         Aerodinamik olarak da ifade edilir.

·         Hem sağlıklı hem de çok hızlı bir biçimde hızlanmayı sağlar.

·         Bunun yanı sıra son derece şık bir görünümü olduğundan birçok kişi bunu estetik amaçla kullanır.

·         Hem renk hem de desen anlamında çok farklı türleri vardır.

·         Gerek takması gerekse sökülmesi kolaydır.

Grenajlar Nereye Monte Edilir?

Grenajlar motorun çok farklı yerlerine monte edilebilme özelliğine sahiptir. Bunların başında ise ön kısım gelir. Aynı zamanda bazı motorların sol ve sağ kısmında da çok şık durur. Bu noktada seçim yapmak ise bunun kullanan kişiye kalmıştır. Aşınma, yan yatma ve benzeri birçok değişik duruma karşılık çok kaliteli malzemeden tasarlanmıştır. Kesinlikle motorunuzun stilini tamamlar.

Grenaj Dayanıklı mıdır?

Grenaj seti şeklinde de satılan bu ürünün son derece dayanıklı olması en dikkat çekici yanlarından birisidir. Çünkü ABS adından bir karışımdan yapılır. Her bir malzeme farklı yüzde üzerinden karıştırılır. Özel olarak bekletilmesinin hemen ardından da kullanıma hazır gelir. Farklı şiddetteki darbelere karşı dayanıklıdır. Bunun yanı sıra nem ve benzeri iklimsel durumlar karşısında da ilk günkü özelliğini her daim korur. Bu açıdan bakıldığından sorunsuz, beklentileri karşılayan bir üründür.

Hemen Edinin

Grenajlar sayesinde motorunuza çok değişik bir hava katmanız mümkün. Bunu sağlayabilmek için hemen sitemizden gerekli olan işlemleri yapın. Set halinde de satılan ürünün değişik türleri var. Hem renk hem de görünüm açısından beklentileri karşılayan grenajların yüksek olmayan fiyatları söz konusu. Sorunsuz kargo ile ürünün size ulaşması çok zaman almayacak.

 

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.