Kategoriler
MARKALAR
Renk
Fiyat Aralığı
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 1 Ürün
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%17
XENA X1-HD 6MM Turuncu Disk Kilidi

Kilitler

Motor kullanan kişilerin en çok karşı karşıya kaldıkları problemlerin başında, hırsızlık gelmekte. Yapısı itibariyle daha küçük ve hafif olduğundan motorların çalınması daha kolay. Özellikle dışarıda bırakılan motosikletler, kilitler sayesinde korunabilir. Bunun için özel olarak tasarlanmış olan iki tip kilit söz konusu. Hem özellikleri hem de sağlamış oldukları avantajlar farklılık gösteriyor. Karşılaştırma yaparak bir seçim gerçekleştirmek mümkün.

Disk Kilitleri

Disk kilitleri son derece yaygın olarak kullanılan ürünlerin başında gelmekte. Farklı özellikleri yapıları var. Çok büyük bir kısmında tercih edilmiş olan çelik malzeme, kullanan kişiye büyük bir avantaj sağlamakta. Çünkü bu şekilde uzun yıllar boyunca dayanıklılığını korumakta. Yüksek bir performans sağlıyor. Sabitlendiği zaman olası hırsızlıklara karşılık tam bir güvenlik demektir. Aynı zamanda çilingir ile açılması gibi bir durum da söz konusu değildir. Bundan dolayı her daim tercih edilir.

Zincir Kilitler

Zincir kilitler bir diğer ürün olarak dikkat çekmekte. Son derece bilinen bir üründür. İsminden de anlaşılacağı gibi yapısı zincirlidir. Bundan dolayı kullanımı çok kolaydır. İstenildiği gibi esnetilebilir. Zincir kısmı görülmez. Çünkü bunun üstünde özel malzemeden dizayn edilmiş olan bir kaplama vardır. Böylelikle görsel anlamda da beklentileri tam olarak karşılar. Motosikletin disk bölümüne monte edilir. Anahtarsız bir şekilde açılması, parçalanması söz konusu değildir. Tam bir koruma sağlarken, aynı zamanda zincir kilit takılmış olan bir motosikletin hareket ettirilmesi gibi bir durum asla yaşanmaz.

Alarmlı Kilitler

Kilitler arsında aynı zamanda alarmlı olanları da söz konusudur. Bunların en temel özelliği ise sesli bir biçimde uyarı vermesidir. Yine disk kısmına takılır. Burada sabitlenir. Bunun ardından olası bir çalma, diski ya da zinciri zorlama gibi durumlarda hemen uyarı verir. Üstelik bunu çok hızlı bir biçimde yapar.

Kilit Fiyatları

Kilitler çeşidine, özelliklerine ve kullanım süresine göre farklı biçimlerde fiyatlandırılmışlardır. Sitemizde birçok farklı modeli bulabilir ve aynı zamanda son derece uygun olan ücretler üzerinden satın alma işlemini yapabilirsiniz. Böylelikle sahip olduğunuz motoru koruma altın almanız çok zor olmayacak. Hırsızlığa karşı önlem bu şekilde alınır.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.