Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 1 Ürün
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%17
XENA X1-HD 6MM Turuncu Disk Kilidi

Disk Kilitleri

Disk kilitleri, motor kullananların mutlaka yanlarında bulundurması gereken bir aparattır. Adından da anlaşılacağı gibi motorun disk kısmının kilitlenmesini sağlar. Böylelikle onu sabitler. Olası hırsızlık vakalarının önüne geçmiş olur. Son derece farklı olan türleri mevcuttur. Bundan dolayı fiyatları da değişiklik gösterir.

Disk Kilitlerinin Özellikleri Nelerdir?

Disk kilitleri çok farklı malzemelerden üretilir. Bunların başında ise çelik gelir. Özellikle paslanmayan bir yapıda olması kullanan kişiler için büyük bir avantajdır. Plastik ve mika ise diğer opsiyonlar olsa da, bu ürünlerin sadece dış kısmı mevcut malzemeler kullanılarak tasarlanmıştır. Savunma sistemleri değişir. Kimisinde tek iken bazılarında ise birden fazladır. Aynı zamanda buz püskürtme korumasının olduğu ürünler de çoktur. Tam anlamıyla bir çeşitlilik vardır.

Disk Kilidi Çeşitleri Nelerdir?

Disk kilitleri her ne kadar çok farklı türlere sahip olsa da, genel ayrım alarmlı ve alarmsız şeklinde yapılır. Alarmlı olanların daha büyük bir avantaj sağladığını ifade etmek lazım. Son derece yüksek olan bir alarm gücü vardır. İlgili aparatı herhangi bir kişi zorlamaya başladığında sistem hemen devreye girer. Böylelikle öterek motor sahibi uyarmış olur. Bu şekilde tam bir koruma sağlanır.

Disk Kilidi Kullanımı Nasıldır?

Disk kilitleri kullanımı son derece kolaydır. Bunun için ilk olarak diskin bulunduğu yere ürünü takmak lazım. Türüne göre faklılık gösterir. Bazıları halat şeklindedir. Eğilebilme özelliğine sahiptir. Bir kısmı ise sabit malzemeden üretilmiştir. Diske geçirmek yeterlidir. Daha sonra kilit alanı üzerinden işlemi tamamlayabilirsiniz. Böylelikle disk kilitlenmiş olur. Olası kayıplara karşılık her üründe en az 1 tane yedek anahtarı vardır. Mevcut yapının dışarıdan zorlanmayla açılması, parçalanması gibi bir durum kesinlikle söz konusu değildir.

Disk Kilidi Fiyatları Nasıldır?

Disk kilitleri farklı fiyatlarıyla dikkat çeker.özellikle alarm sisteminin olup olmamasına göre bir ücretlendirme söz konusudur. Aynı durum klasik kilitler için de geçerlidir. Sitemiz üzerinden hemen ürün satın alma işlemini yapabilirsiniz. Bunun için ilk olarak kilitleri karşılaştırabilme şansınız bulunuyor. Hemen sonrasında ise uygun fiyatlar üzerinde satın alma işlemi en kısa zaman dilimi içinde tamamlanmış olacaktır.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.