Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 0 Ürün
Ürün Bulunamadı

Zincir Kilitler

Zincirli kilitler motosikletler için kullanılan ve çalınmayı önleyen son derece başarılı bir aparattır. Hem sabitleme yapması hem motorun hareket ettirilmesinin önlenmesi gibi iki temel işlevi vardır. Kısa süreli ya da uzun süreli olarak kullanımı söz konusudur. Farklı türleri mevcuttur. Kalitesine göre sınıflandırılır.

Zincirli Kilitlerin Özellikleri Neler?

Zincirli kilitler özel bir şekilde tasarlanmıştır. Boyutları farklılık gösterir. Hem kısa hem de uzun olanları vardır. Bu durum renk için de geçerlidir. Başta siyah olmak üzere değişik renkleri arasından seçim yapabilir ve satın alabilirsiniz.  Ürünler son derece kaliteli, kolay kolay parçalanmayan malzemeden üretilmiştir. Bunun çelik olanları her daim beklentileri karşılar. Üstelik paslanma gibi durumlara karşı da dayanıklıdır. Çok uzun seneler boyunca böylelikle tercih edilebilir.

Zincirli Kilit Nasıl Kullanılır?

Kilitler arasında son derece özel bir yere sahip olan bu ürünün kullanımı kolaydır ve şu şekildedir; burada amaç motorun bir alana sabitlenmesidir. Hiçbir şekilde yerinden hareket ettirilmemesi gerekir. Ürün yapı itibariyle bunu sağlayacak özelliktedir. Burada şase ya da disk olarak bilinen yerin altından zincir geçirilir. Bunun sonrasında  direk ya da korkuluk gibi bir alana sabitlenir. Böylelikle süreç de başarılı bir biçimde sona ermiş olur. Birden çok yedek anahtar ile satılması ise kullanan kişiler için avantajdır. Olası bir kayıp durumunda ikinci anahtar tercih edilebilir.

Alarmlı Zincirli Kilit Nedir?

Zincirli kilitler salt klasik olan modellerden oluşmuyor. Artık bunların içinde alarm sistemine sahip olanlar da söz konusu. Son derece başarılı olan bu teknolojik ürünü başka bir kişi zorlamaya başladığından devreye sesli uyarı sistemi en kısa süre içinde girer. Bu şekilde motor sahibi durumdan haberdar olur. Olası çalınma, hırsızlık durumlarının önüne çok başarılı bir biçimde geçilmiş olacaktır.

Zincirli Kilit Fiyatları Nasıldır?

Zincirli kilitler fiyat olarak tek bir meblağ üzerinden satışa konulmaz. Çünkü değişik özellikleri vardır. Alarmlı olanların fiyatları daha farklıdır. Aynı zamanda uzun ömürlü olan çelik kilitlerin tam anlamıyla fark yarattığını da hemen ifade etmek lazım. Sitemiz üzerinden en kısa süre içinde satın alabilirsiniz.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.