Onlarca motosiklet aksesuarı ve ekipmanları mağazası varken neden motoenvanter.com sitesini ve mağazasını tercih etmelisiniz?


Şirketimizin kurulu amacı piyasadaki bir çok açıklık ve fahiş fiyatlar. Sizlere farklı olarak neler sunuyoruz? Güvenli alışveriş garantisi uygun fiyatlar ve iade garantisi.
En önemli politikalarımızdan biri müşteri memnuniyeti. Müşterilerimiz bizim için çok önemlidir. Ürünler, Moto Envanter tarafından garantili olup  ufak bir problem dahi olsa size en iyi hizmeti verebilmek adına iade garantilidir. Problem yaşadığınız bir ürünü anında iade edebilirsiniz. Satışını yaptığımız ürünlerin garantili ve yedek parçalarının mevcut olması bizim için çok önemli, aldığınız ürünün özelliklerine bağlı olarak kullanım süresi boyunca huzurlu ve güvende hissetmenizi istiyoruz.


Ürün satışı gerçekleştikten sonra müşterilerimizle ilişkimiz bitmiyor, tam aksine kuvvetleniyor.


Tanıştığımız, iletişime geçebildiğimiz tüm motosiklet severler ile dostluk kurmaya, motosiklet kullandığı süre boyunca eksikleri, ihtiyaçları ve soruları kısmında yardımcı olmak, yanında olmak istiyoruz. Bu nedenle siz değerli müşterilerimiz için birebir iletişim kanalları kuruyoruz.


Kurucumuz Kimdir ve Fiyatlarımız Neden Piyasaya Kıyasla Daha Uygun?


 03.06.1997 İzmir doğumlu Burak Kara , motosiklet ile 7 yaşında tanışmış. Motosiklet tutkusuyla büyüyen Burak Kara, ilk motosikletini ilk okula giderken sanayide çalışarak kendisi almıştır.

 Kendisine “Neden Ekipman Satışı?” diye sorduğumuzda ise;  

 “Motosiklet, her bireyin hayatında bir kere tatması gereken bir deneyim diye düşünüyorum. Motosiklet ve ekipmanlarının pahalı olmasından dolayı uzun bir dönem ekipmansız kullanmak zorunda kalmıştım. 26 Ekim 2012 yılında ağır bir kaza geçirdim, o kaza sonucunda bacağım koptu ve ekipmanın faydalarını, değerini çok daha iyi anladım. İyileşme sürecim doğal olarak epey uzun sürdü , bu süreçte ekipmanlarımı tamamlamak için araştırma yaptım. Fiyatlar o kadar uçuk , o kadar fazla ki pantolon alsam bot alamıyorum, bot alsam ceket alamıyorum. Karşılaştığımız manzara fahiş rakamlar. O zor geçen iyileşme süreçlerinden başlayarak bu zamana kadar ekipmanın ulaşılabilir olması için ne yapılabilir fikrinin peşine düştüm. Bugün ise bu tutkuyu paylaşan herkese bu kanalı sağlayabilmenin mutluluğu içerisindeyim.” der. 


Güven içerisinde iyi alışverişler dileriz. :)
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.