Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 1 Ürün
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%34
YAMAHA YZF R25 - MT25 Gösterge Koruyucu

Motosiklet Gösterge Koruyucuları

Motosikletlerin yapısı son derece farklı. Her türlü dış etkene açıklar. Buna darbeler de dahil. İşte bu yüzden çok hassas olan bölümlerin mutlaka başarılı bir biçimde korunması lazım. Motosiklet gösterge koruyucuları, bu işi yapma konusunda kusursuz. Oldukça sağlam olmasının yanı sıra aynı zamanda uzun ömürlü. Böylelikle motorunuz açısından son derece önemli olan göstergelere hiçbir şekilde zarar gelmemiş olacak.

Motosiklet Gösterge Koruyucuları Ne İşe Yarar?

Motosiklet gösterge koruyucuları, gerek hız gerekse daha farklı bilgiler veren motor göstergelerinin korunması için özel bir biçimde tasarlanmıştır. Motosikletler oldukça farklı taşıtlardır. Kar, yağmur, rüzgar ve benzeri birçok dış etkiye açıktır. Bunun yanı sıra kısa süreli park ediş sonrasında , kötü niyetli kişilerin bu alanlar zarar vermesi gibi birtakım durumlar ortaya çıkabilir. Bunların tümünün önüne geçmek ise son derece kolaydır. Gösterge koruyucusu bunu sağlar. Çok hafif olmasına rağmen dayanıklı bir malzemeden yapılmıştır.

Motosiklet Gösterge Koruyucularının Özellikleri Nedir?

·        Radyatör korumaları gibi yine motorun son derece hassas olan bir yerini koruyan ürün şeffaftır.

·         Böylelikle korumuş olduğu kilometre göstergesi ve diğer alanların sorunsuz bir biçimde görüntülenmesini sağlar.

·         Tam bir koruma çerçevesinde her motor ve modeli için özel bir şekilde üretilmiştir.

·         Yüksek kaliteli malzemeden yapılmıştır.

·         Hem klasik olan yuvarlak göstergelerde hem de dijital olanlarında tercih edilen versiyonları vardır.

·         Buna göre seçim yaparak satın alabilirsiniz.

Motosiklet Gösterge Koruyucuları Nasıl Takılır?

Motosiklet gösterge koruyucuları takma işlemleri son derece kolaydır. Özel tasarımı sayesinde hemen göstergenin üstüne bunu koyun. Ardından da tırnakları geçirin. Bunun sağlanmasının hemen ardından artık kullanıma hazırdır.

Birçok Farklı Modeli Sitemizde Bulabilirsiniz

Hemen motosiklet gösterge koruyucuları satın alma işlemini yapabilirsiniz. Özel olarak tasarlanmış olan sitemiz üzerinden hızı şekilde sipariş verebiliyorsunuz. Ürünün çok farklı modelleri var. Beklentileri karşılayan tarzda bir çeşitlilik söz konusu. Bu sayede motorunuz için en güzel olanı hemen bulabilirsiniz. Fiyatların çok pahalı olmaması ise her daim sizin için avantaj. En kısa sürede kargo evinize postalanır.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.