Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 0 Ürün
Ürün Bulunamadı

Motosiklet Plakalıkları

Motosiklet plakalıkları estetik görünüşe önem veren kişilerin kullanmış olduğu son derece özel bir üründür. Bilindiği üzere motosiklet plakaları bir tanedir. Arka kısma monte edilir. Bunun hem şık hem de çok belirgin bir biçimde görülmesi şarttır. İşte bunu sağlama konusunda plakalıklar büyük bir öneme sahiptir.

Motosiklet Plakalıkları Özellikleri

Motosiklet plakalıkları olarak genel olarak iki farklı malzemeden üretilir. Bunlardan birisi fiber iken diğeri ise alüminyumdur. Temel görevi plakanın motorun arka kısmında sabit kalmasını sağlamasıdır. Bundan dolayı bir nevi zorunludur. Aynı zamanda plakanın çok iyi bir biçimde görünmesine yardımcı olur. Her türlü darbeye karşı plakayı koruması da mümkündür. Birçok farklı titreşimden kesinlikle etkilenmez. Böylelikle kullanan kişiye çok büyük bir avantaj sağlamış olur.

Alüminyum Motosiklet Plakalıkları

Motosiklet plakalıkları arasında yer alan ve alüminyum malzemeden üretilmiş olan ürün son derece dayanıklıdır. Çok uzun yıllar boyunca kullanımı mümkündür. Aynı zamanda dış etkilerden kolay kolay etkilenmez. Paslanmama gibi bir özelliği de vardır. Tüm bunların yanı sıra hem şık hem de estetik görünümü sayesinde motora çok faklı bir hava katar. Fiyat aralığı değişir. Aynı durum boyutları için de geçerlidir. Bunların hem sade hem de daha farklı desenlerle zengin hale getirilmiş olan türleri vardır. Seçim yaparak satın alma işlemini yapabilirsiniz. Fiyatı fiber olanlara göre biraz daha farklıdır. Yassı yani düz bir yapısı söz konusudur.

Fiber Motosiklet Plakalıkları

Motosiklet plakalıkları arasında yer alan fiber olan ürünlerin ise fiyatı biraz daha düşüktür. Buna rağmen beklentileri karşılar. Özellikle delikli olan versiyonu, rüzgarın geçmesini sağladığı için çok dayanıklıdır. Monte edilmesi kolaydır. Birden çok rengi vardır. Bunların içinde her daim siyah olanı öne çıkar.

Motosiklet Plakalıkları Ücretleri

Motosiklet gösterge koruyucuları gibi son derece büyük bir öneme sahip olan bu ürünün farklı fiyat aralıklarına sahiptir. Bunun nedeni ise kullanılan malzemedir. Son derece başarılı ve dayanıklı olan plakalıkların biraz daha yüksek ücretli olması her daim normaldir. Ancak firmamız genel olarak son derece kaliteli olan ürünleri uygun bir fiyat üzerinden satışa sunmakta.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.