Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 1 Ürün
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%20
YAMAHA MT-07 Radyatör Koruma
YAMAHA MT-07 Radyatör Koruma
402.51 TL
321.99 TL

Radyatör Korumaları

Radyatörler motorların en önemli alanlarının başında gelmekte. Bundan dolayı her daim çok başarılı bir biçimde muhafaza edilmesi lazım. İşte bunun için özel olarak tasarlanmış olan radyatör korumaları ile avantaj elde etmek mümkündür. Sitemizde bunun çok farklı modelleri var. Tümü de başarılı bir biçimde görevini yerine getiriyor. Aynı zamanda üretilmiş oldukları malzemeler de aynı değil.

Radyatör Korumaları Ne İşe Yarar?

Radyatör korumaları, motorun bu bölümünü korumak için tasarlanmıştır. Motorlarda yer alan radyatörler direksiyonun alt kısmında bulunur. Hemen tekerin arkasında yer alır. Bundan dolayı yere yakındır. İşte bu yüzden çok basit bir biçimde zarar görmesi gibi bir durum söz konusu olabilir. Yerden sıçrayacak bir taş ya da çakıl yüzünden yolda kalabilirsiniz. Bunun önüne son derece kolay bir biçimde mevcut ürün ile geçmek mümkündür.

Radyatör Korumaları  Nasıl Takılır?

Motosiklet gösterge koruyucuları gibi son derece hayati öneme sahip olan bu ürünün takılması çok kolaydır. Bazılarında bunun için özel tırnaklar dizayn edilmiştir. Radyatörün hemen üstüne geçirmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca bir kısmında daha farklı bir sistem vardır. Vidalı olan korumalar başarılı bir biçimde monte edilebilir.

Radyatör Korumaları Türleri Nelerdir?

Radyatör korumaları türleri şöyledir;

·         Alüminyum malzemeden üretilmiş olan çeşitleri söz konusudur. Genellikle üst kısmı eloksal kaplama olarak dikkat çeker.

·         Paslanma gibi bir durum hiçbir şekilde yaşanmaz.

·         Aynı zamanda kimyasallara ve suya karşı dayanıklı olması gibi bir durum da vardır.

·         Bundan dolayı beklentileri karşılar.

·         Demirden üretilmiş olan korumaları da unutmamak gerekmekte.

·         Bunlar genel olarak alüminyumlara göre çok daha ağırdırlar.

·         Tüm bunların yanı sıra noktalı, çizgili gibi değişik türler de söz konusudur. Yani tasarım anlamında da çeşitlilik mevcuttur.

Hemen Satın Alın

Radyatör korumaları sayesinde motorunuzun en hassas bölgesini muhafaza etmeniz son derece kolay olacak. Sitemiz üzerinden piyasanın hem en iyi hem de en kaliteli olan örneklerine ulaşmanız çok kolay olacak. Üstelik bu konuda tam bir çeşitlilik söz konusu. Fiyat aralığı geniş. Bütçenize uygun olanı en kısa süre içinde bulmanız mümkün olacak.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.