Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 0 Ürün
Ürün Bulunamadı

Yarış Ayaklıkları

Motor yarışları son derece heyecan verici organizasyon ve etkinlikler olarak bilinirler. Buraya katılım gösterenlerin belli aparatlara sahip olması şarttır. Yarış ayaklıklarıda bunların başında gelir. Son derece özel bir biçimde tasarlanmışlardır. Motorun iki tarafına  da monte edilir. Çok   başarılı hareket etmeyi sağlar. Aynı zamanda güvenliği ön planda tutar. Sitemiz üzerinden farklı modellerine ulaşmanız mümkündür.

Yarış Ayaklıkları Ne İşe Yarıyor?

Yarış ayaklıkları son derece farklı bir ürün. Bunun gündelik hayatta genellikle çok fazla kullanılmaması gibi bir durum var. Adından da anlaşılacağı gibi yarışlarda tercih edilmekte. Bu tip organizasyonlarda özellikle keskin virajlar sırasında motorun yan yatması ve hatta zaman zaman yere sıfır olması gibi bir durum söz konusudur. İşte bu güvenlik açısından birtakım sorunları da beraberinde getirir. Motorcunun bacak ve ayak kısmı yere sürtebilir. Yarış ayaklıkları ise bunu engellemek için tasarlanmıştır.

Yarış Ayaklıkları Nasıl Bir Sisteme Sahip?

Yarış ayaklıkları bir set şeklindedir. Birden fazla birçok parçadan oluşur. Temel görevi motoru kullanan kişinin ayak ve bilek kısmını daha arkada yani geride tutmasıdır. Bunu yapabilmesi için son derece özel bir şekilde tasarlanmıştır. Pedal kısmı vardır. Bu şekilde ayaklar ilgili yere sorunsuz bir biçimde koyulur. En keskin dönüşlerde bile hiçbir şekilde zarar söz konusu olmaz. İnsan sağlığı açısından bakıldığı vakit son derece gerekli olan bir üründür.

Yarış Ayaklıkları Hangi Malzemelerden Üretilir?

Farklı fırsatlar sayesinde ucuza satın alabileceğiniz bu ürünün çok değişik malzemelerden üretilmiş olduğunu hemen söylemek lazım. Bunların başında paslanmayan çelik gelir. Aynı zamanda alüminyum da söz konusudur. Tüm bunlara ek olarak renk konusunda da değişik alternatifler sunulur. Siyah, sarı ve kahverengi en çok ilgi görenlerdir.

Siparişinizi Hemen Verin

Hemen satın alma işlemini son derece hızlı bir biçimde resmi sitemiz üzerinden yapmanız mümkündür. Yarış ayaklıkları konusunda beklentileri tam olarak karşılayan birçok ürün var. Yüksek olmayan fiyatlar sizin için büyük bir avantaj olacak. Üstelik bu türün en kalitelileri sitemizde yer almakta. Hızlı kargo sayesinde kısa süre içinde size ulaştırılır.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.