Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 4 Ürün
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%33
YAMAHA YZF R6 HEADERS
YAMAHA YZF R6 HEADERS
3,000.00 TL
1,999.99 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%30
YAMAHA YZF R25 - MT25 Egzoz Ara Parça

Motosiklet Egzozları

Motosiklet egzozları, son derece özel olarak üretilmiş olan parçalardır. Çünkü sadece tek bir işlevi söz konusu değildir. Aynı anda hem motor sesi hem görünümü hem de performansı gibi üç farklı şeyi etkiler. Bundan dolayı en iyisini satın almak gerekir. Sitemiz üzerinden bunun farklı birçok modelini görüntülemek mümkündür.

Egzozların İşlevi

Motosiklet egzozları genel olarak çıkan sesin azaltılması için kullanılır. Ancak tek başına böyle bir özelliği yoktur. Çünkü birçok kişi egzoz ile daha farklı ve güçlü bir ses çıkarmak ister. Bunu sağlama konusunda ürünün son derece başarılı olması, büyük bir avantajdır. Egzozun bir diğer görevi ise insan sağlığı açısından zararlı olan kirli gazın, zararsız hale dönüştürülmesi ve ardından da salımının sağlanmasıdır.

Egzoz Türleri Neler?

Motosiklet egzozları farklı birçok model ile karşımıza çıkar. Bunlar hem markaya hem görünüme ve kullanılan malzemeye göre değişiklik gösterir. Özellikle krom kaplamalı olanların çok büyük bir ilgi gördüğü biliniyor. Alüminyum ya da metal olanlar da mevcuttur. Tüm bunların yanı sıra renk konusunda değişik opsiyonlar vardır. Bunlar motor kullanıcılarının beklentilerini tam olarak karşılar. Siyah renk mevcuttur. Farklı tonlar da satışa sunulmuştur. Desenli olanları unutmamak lazım. Beğeniye göre bir seçimde bulunabilirsiniz.

Headerslar

Headerslar, egzozlara uygulanan son derece özel bir aparattır. Genellikle modifiye yapmak için kullanılır. Silindir olarak bilinen yapıdan almış olduğu gazı, son derece başarılı şekilde egzoz kısmına taşır. Bunun sonrasında birden çok işlevi de yerine getirmiş olur. Bunların başında daha yüksek bir performans gelir. Aynı zamanda bu sayede motorun rahatsız edici olan sesine de son vermek de mümkündür. Bunu elbette başarılı bir şekilde motora uygulamak gerekir. Farklı türleri ve modelleri vardır.

Kaliteli Ürünler Sitemizde

Motosiklet egzozları satın almak için başka bir siteye gitmeniz gerek yok. Hem kaliteli hem de son derece ucuz olan ürünleri rahatlıkla bizim sayfamızdan satın alabilirsiniz. Farklı birçok beklentilere uygun olan egzoz ve ürünler; dünyanın en büyük markalarının üretmiş olduğu aparatlardır. Hızlı kargo sayesinde en kısa sürede elinizde olur.

 

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.