• Putoline N-TECH SPR+ 5W-50 1L
Putoline N-TECH SPR+ 5W-50 1L
Ürün Kodu : PNTSPR5W50       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Putoline
235.00 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Teslimat süresi 1 - 3 İş Günü arasıdır
-
+

N-TECH® SPR + 5W-50, piyasada bulunan en iyi baz yağların gelişmiş bir karışımına dayanan, yarışta kanıtlanmış, tamamen sentetik yarış 4 zamanlı motosiklet yağıdır. Yüksek PAO oranı (Polyalphaolefins) ve sentetik esterler rakipsiz kalite ve performans sağlar. Devrim niteliğindeki N-TECH® katkı sistemi ile birlikte en iyi baz yağların seçimi gücü arttırır ve aşınmayı en aza indirir. SAE 5W-50 daha yüksek viskozite sağlar, bu nedenle yakıt seyreltmesine karşı daha yüksek direnç sağlar. Özellikle aşırı yarış koşulları ve başlangıçlar için geliştirilmiştir. Maksimum güvenilirliği optimum ıslak debriyaj performansı ile birleştirerek, debriyaj kavramayı ve gücü arttırır.  Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Kargoya Veriliş
:
Teslimat süresi 1 - 3 İş Günü arasıdır
Kargo Firması
:
Mng Kargo
Gönderilecek Bölge
:
Teslimat Detayları
:
Teslimat süresi 1 - 3  iş  günü arasıdır.
İade/İptal Detayları
:

İade ve Değişim

İade ve Cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.

İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz ve bildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. 

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir. 

İadenin, satın alınan ürünün ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir. 

Ürünler orijinal ambalajlarından çıkarılarak kullanıldıktan sonra iade edilme istekleri için 1 haftalık geri alım süresi işlememekte ve ürün kesinlikle geri kabul edilmemektedir.

 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânlarında yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünü iade etme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer. 

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır. 

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

 

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren yedi gün içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 7 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir. Sipariş ettiğiniz ürünün teslimat süresi yakın ise teslimattan önce iadesi ve iptali gerçekleşmez. Sipariş ettiğiniz ürünün aynı gün için de iadesi veya iptalini gerçekleştire bilirsiniz .


BENZER ÜRÜNLER
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Putoline SCOOTER 4T 10W-40 1L Motosiklet Yağı
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Putoline N-TECH PRO R+ 10W-40 4L Motosiklet Yağı
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Putoline N-TECH PRO R+ 10W-30 1L. Motosiklet Yağı
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Putoline N-TECH PRO R+ 10W-40 1L Motosiklet Yağı
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Putoline HPX R 4W 1L Amortisör Yağı
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Putoline GENUINE V-TWIN GEARBOX OIL 1L Şanzıman Yağı
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Putoline GENUINE V-TWIN 20W-50 1L Motosiklet Yağı
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Putoline SUPER DX4 10W-40 1L Motosiklet Yağı
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Putoline N-TECH PRO R+ 10W-50 1L Motosiklet Yağı
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Putoline GENUINE V-TWIN SAE 50 1L. Motosiklet Yağı
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.