• REVIT DOMINATOR GORE-TEX MONT SİYAH
  • REVIT DOMINATOR GORE-TEX MONT SİYAH

REVIT DOMINATOR GORE-TEX MONT SİYAH

Ürün Kodu : M1134608-02       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  REVIT
10,546.17 TL   8,732.99 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Teslimat süresi 1 - 3 İş Günü arasıdır
-
+

Ürün açıklaması Revit Dominator Goretex

Keşfet, keşfet ve kaybol! Uzun yol gezisi göz önünde bulundurularak inşa edilmiş ve yıllardır yolda olanların geri bildirimlerine dayanan Dominator GTX, iki tekerlekli bir gezginin sahip olabileceği tüm arzuları yerine getirmeyi amaçlayan bir ceket. Omuz ve dirseklerdeki yepyeni SEEFLEX ™ CE seviye 2 koruyucular, SEESOFT ™ sırt koruyucusu ve dayanıklı kabuk malzemeleri sayesinde güvenlik bir sorun oluşturmaz. Son derece konforlu, hafif ve su geçirmez dış kabuk, çukurlardan kaçarken ve kumlu parkurlarda gezinirken giydiğinizi fark edemeyeceğiniz için bu ceketi çeşitli iklimlerde seyahat etmek için ideal hale getirir. 


Özellikler:

- Uzun mesafeli seyahat arkadaşı
- Lamine% 100 su geçirmez GORE-TEX® membran
- Uzuvlarda ve sırtta CE seviye 2 koruma
- Entegre ve çıkarılabilir böbrek kemeri


Koruma Özellikleri:

- 3L GORE-TEX® Pro Talisman kumaşı: GORE-TEX® Pro Talisman, GORE-TEX® kumaşının benzersiz özelliklerine sahiptir - son derece nefes alabilir ve su geçirmezdir, ancak bunun yanı sıra son derece kaplamalı nokta deseni sayesinde aşınmaya dayanıklıdır.
- 3L GORE-TEX® Pro naylon 600D kumaş: GORE-TEX® Pro mermiler zorlu koşullarda sürüş için üretilmiştir. Kumaş, üstün aşınma ve yırtılma direnci sağlayan sağlam 600 denye yüksek mukavemetli naylondan yapılmıştır. Yüksek performanslı bir GORE-TEX® membranı sert bir dış malzemeye bağlanır ve özel olarak geliştirilmiş, sağlam bir iç astar onu 3 kat yapar. 3 katın faydaları, dış katmanın daha az su almasıdır, bu da tüm hava koşulları için nefes alabilir konfor sağlar.
- 3L GORE-TEX® Pro Armacor kumaşı: Pro Shell, sert bir dış malzemeye ve özel olarak geliştirilmiş, sağlam bir iç kaplamaya yapıştırılmış özel bir yüksek performanslı GORE-TEX membrandır. Özel GORE-SEAM® bant teknolojisi, tüm dikişlerin% 100 su geçirmez olmasını sağlar. Entegre Kevlar® çekirdeğe sahip patentli kafes yapısı sayesinde ARMACOR® Ürün Teknolojisi, yırtılma ve aşınmaya karşı aşırı direnç, ancak daha hafif ağırlık sunar. Everest GORE-TEX Pro Shell ceketine dahil edildiğinde, düşme durumunda sizi koruyacaktır. Bu, tüm hava koşullarında güvenlik ve gelişmiş konfor anlamına gelir. Bu en iyi performans gösteren kumaş ayrıca, doğrudan güneş ışığına maruz kaldığında kullanıcıyı standart siyah kumaşlardan daha serin tutan güneş yansıtıcı bir kaplamaya sahiptir.
- Lorica®, deri görünümü de dahil olmak üzere doğal derininkine benzer malzeme özellikleri sağlayan mikrofiberlerden yapılmıştır. Bu az bakım gerektiren malzeme deri kadar güçlü değil, işlenmeyi kolaylaştıran tutarlı bir kalınlığa sahip daha yumuşak ve daha hafiftir.
- Neopren koruyucu giysiler için faydalı sentetik bir kauçuktur. Aşınmaya dayanıklı, kimyasallara dayanıklı, su geçirmez, biraz gerilebilir ve yüzdürücüdür.
- PWR | Kevlar streç: Bu PWR | kabuk streç malzemesinde ekstra güç için aramid ve naylon elyaflar bulunur.
- SEESOFT ™ CE düzey 2 arka koruyucusu insert - tipi RV: SEESOFT ™ CE Düzey 2 arka koruyucu ek, konfor, havalandırma veya hareket özgürlüğünden ödün vermeden değişken darbeleri emecek şekilde tasarlanmıştır.
- Güvenlik dikişleri: Motosiklet giysilerindeki dikiş, toplam vitesin aşınma direncine büyük katkıda bulunur. Bu yüzden REV´IT! daha fazla darbe riski taşıyan giysi alanlarında güvenlik dikişleri kullanır. Güvenlik dikişleri hem görünmez hem de görünmez bir dikişe sahiptir. Bu yapı, görünür dikiş dikildiğinde bile dış kabuğun malzemesini bir arada tutar.
- SEEFLEX ™ Seviye 2 CE koruması: EN1621-1: 2012 yeni normuna göre sertifikalı CE-Seviye 2 SEEFLEX ™ koruyucusu, şirket içi Ar-Ge departmanının en son yeniliğidir. Yeni norm ayrıca çeşitli sıcaklık aralıklarındaki darbe seviyelerini de test eder. SEEFLEX ™ koruyucuları, kullanıcı konforundan ödün vermeden yeni normu kolayca aşar.
- GORE-TEX® Pro Tılsım panelleri
- 3L GORE-TEX® Pro: Bu yapıda GORE-TEX® membranı dış kabuğa ve iç kaplamaya yapıştırılır. Katmanlar arasında artık hareket olmadığından, bu yapı son derece dayanıklıdır. Ve sonuç% 100 su geçirmez, rüzgar geçirmez ve son derece nefes alabilen bir dış kabuktır - eşsiz dayanıklı kullanıcı konforu sunar


REVIT DOMINATOR GORE-TEX TEKNİK ÖZELLİKLERİEnduro ve Touring kullanıcıları için özel tasarım,
4 kat preslenmiş güçlü kumaş teknolojisi,
3l Goretex ve Armacor kumaş birleşimi,
Omuz ve dirseklerde darbe direncini azaltan özel kumaş yapısı,
Dört mevsim kullanıma uygun,
Geliştirilmiş patentli VCS havalandırma kanalları,
Level 2 koruma düzeyine sahip ve çıkarılabilir omuz,dirsek ve sırt korumaları,
Red DOT tasarım ödüllü koruma teknolojisi ( Seeflex ),
Boyun korumalarıyla sabitleme için hazır bağlantı noktaları,
Yüksek yansıtıcı özelliğine sahip reflekte şeritler,
Dirsek korumaları vucut yapısına göre yukarı ve aşağıya ayarlanabilir,
Entegre böbrek koruma kemeri,
Revit Connector yelek ile sabitlenebilmesi için hazır kancalar,
Entegre eldiven rüzgar kesici,
Ayarlanabilir sıkıştırma kayışları,
Su geçirmez ön, iç ve genişleyebilir arka cep
.

GORE-TEX Bir tekstil mucizesi olup su geçirmeyen ama nefes alabilen kumaş türüdür. Nefes alabilmesi sayesinde terleme ile oluşan su buharı dışarı atılır ve kişi kuru kalır. Huni şeklindeki gözenekleri sayesinde su geçirmezlik ve nefes alabilirlik sağlanmıştır. Kumaşın dış yüzeyindeki gözenekler iç yüzeyindekilerden 1000 kat daha küçüktür. Santimetrekaresinde 1,4milyar gözenek bulunur. Su geçirmeme işlevini en başarılı uygulayan Dünya firmasıdır.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Kargoya Veriliş
:
Teslimat süresi 1 - 3 İş Günü arasıdır
Kargo Firması
:
Mng Kargo
Gönderilecek Bölge
:
Teslimat Detayları
:
Teslimat süresi 1 - 3  iş  günü arasıdır.
İade/İptal Detayları
:

İade ve Değişim

İade ve Cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.

İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz ve bildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. 

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir. 

İadenin, satın alınan ürünün ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir. 

Ürünler orijinal ambalajlarından çıkarılarak kullanıldıktan sonra iade edilme istekleri için 1 haftalık geri alım süresi işlememekte ve ürün kesinlikle geri kabul edilmemektedir.

 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânlarında yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünü iade etme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer. 

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır. 

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

 

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren yedi gün içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 7 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir. Sipariş ettiğiniz ürünün teslimat süresi yakın ise teslimattan önce iadesi ve iptali gerçekleşmez. Sipariş ettiğiniz ürünün aynı gün için de iadesi veya iptalini gerçekleştire bilirsiniz .


BENZER ÜRÜNLER
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%17
ALPİNESTARS STELLA T-JAWS V3 BAYAN MOTOSİKLET MONTU
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%5
ALPINESTARS GP TECH V2 DERİ MONT
ALPINESTARS GP TECH V2 DERİ MONT
5,560.00 TL
5,282.00 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%5
Alpinestars GP Plus R V3 Deri Mont
Alpinestars GP Plus R V3 Deri Mont
3,824.00 TL
3,632.80 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%38
DUHAN HONDA REPSOL Motosiklet Ceket
DUHAN HONDA REPSOL Motosiklet Ceket
1,800.00 TL
1,116.00 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%40
HONDA  TEKSTIL OXFORD SU GEÇIRMEZ CEKET
HONDA TEKSTIL OXFORD SU GEÇIRMEZ CEKET
1,725.00 TL
1,035.00 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%48
KAWASAKI  Motosiklet Ceketı
KAWASAKI Motosiklet Ceketı
1,900.00 TL
988.99 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%20
KAWASAKI MOTOSIKLET TEKSTIL CEKETI
KAWASAKI MOTOSIKLET TEKSTIL CEKETI
1,300.00 TL
1,040.00 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%20
YAMAHA TEKSTIL MOTOSİKLET CEKETI
YAMAHA TEKSTIL MOTOSİKLET CEKETI
1,250.00 TL
999.99 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%25
REVIT TORNADO YG TEKSTIL CEKET
REVIT TORNADO YG TEKSTIL CEKET
3,000.00 TL
2,250.00 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%35
KOMINE JK098 MESH MOTOSIKLET CEKETİ
KOMINE JK098 MESH MOTOSIKLET CEKETİ
2,500.00 TL
1,625.00 TL
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%21
SUZUKI  TEKSTIL OXFORD SU GEÇIRMEZ MOTOSIKLET CEKETI
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%21
SUZUKI TEKSTIL MOTOSIKLET CEKETI
SUZUKI TEKSTIL MOTOSIKLET CEKETI
1,000.00 TL
790.00 TL
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?